Marki » F-H » orientalno - przyprawowe « Grupy

Collection Privee Ramyata Faberlic dla kobiet

Collection Privee Ramyata Faberlic dla kobiet

cynamonowy

Collection Privee Ramyata marki Faberlic to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Nutami głowy są kardamon, goździk (przyprawa) i cynamon; nutami serca są indyjskie przyprawy, ylang-ylang, fiołek i tuberoza; nutami bazy są drzewo różane, drzewo sandałowe, wetyweria, paczula, wanilia i heban.

Kardamon Goździk (przyprawa) Cynamon

Indyjskie przyprawy Ylang-ylang Fiołek Tuberoza

Drzewo różane Drzewo sandałowe Wetyweria Paczula Wanilia Heban

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Collection Privee Ramyata by Faberlic.

Dolce Vita
Feminite du Bois
Ramyata
Feminite du Bois

Collection Privee Ramyata Recenzje Perfum

sloma_bubu
sloma_bubu

Wyśmienita ciepła kompozycja orientlno - przyprawowa. Czuję wyraźnie kardamon z przyprawami indyjskimi, następnie do głosu dochodzi drzewo sandałowe, poźniej da się wyczuć heban, całość osłodzona tuberozą. Perfumy są zmysłowe, bardzo ciepłe, uwodzące, poprostu fenomenalne- a przy tym za jakie pieniądze? Z pewnością po opróżnieniu moich 30ml, kupię następne.

Pola
Pola

Odnalazłam je dzięki Figarro i zakochałam sie od pierwszego powąchania. Bardzo przypomina mi Feminte du Bois, Russe. Jest przyprawowy w tym właśnie klimacie. Goździki, cynamon wanilia i dużo, dużo drewna to coś "co tygryski lubią najbardziej" Trwałość nie jest oszałamiająca ale też nie jest kiepska 5h bite trzyma się wokół szyi. I co najważniejsze na razie nie ma problemu z dostępnością.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faberlic Collection Privee Ramyata, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faberlic Collection Privee Ramyata, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Collection Privee Ramyata marki Faberlic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Collection Privee Ramyata marki Faberlic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montale Dark Aoud Satellite Padparadscha Michal Szulc Sale Perfume 01 Nasomatto Black Afgano Perris Monte Carlo Bois d‘Oud  Carner Barcelona Cuirs Profumum Roma Battito d`Ali Xerjoff Regio Montale Intense Cafe Rouge Bunny Rouge Embers Molinard Habanita Les Liquides Imaginaires Sancti Les Liquides Imaginaires Fortis Les Liquides Imaginaires Bello Rabelo Montana Parfum de Peau Amouage Honour Woman Etat Libre d`Orange Fat Electrician S.T. Dupont Dupont Oud et Santal Serge Lutens Chergui