Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Charme Faberlic dla kobiet

Charme Faberlic dla kobiet

Mam: 1

Charme marki Faberlic to kwiatowe perfumy dla kobiet. Charme został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, hiacynt i konwalia.

Irys Hiacynt Konwalia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Charme by Faberlic.

Charme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faberlic Charme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faberlic Charme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Charme marki Faberlic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Charme marki Faberlic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Lily Sergio Tacchini BE-ST Moschino Glamour Fragonard Maman Cherie Nautica My Voyage Masaki Matsushima mat; metal Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Lys Carmin JoAnne Bassett Magie d’ Or Erreuno Miss Erreuno La Bouquetiere Muguet Romane Ever Classic Novaya Zarya Kuznetsky Most Le Soir