Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Charme Faberlic dla kobiet

Charme Faberlic dla kobiet

Mam: 1

Charme marki Faberlic to kwiatowe perfumy dla kobiet. Charme został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, hiacynt i konwalia.

Irys Hiacynt Konwalia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Charme by Faberlic.

Charme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faberlic Charme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faberlic Charme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Charme marki Faberlic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Charme marki Faberlic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Liz Claiborne Curve Soul Vintage Lancome Miracle White Nights L`Occitane en Provence Verveine Michel Klein Illusion Avon Tahitian Holiday Ormonde Jayne Sampaquita Loewe Aire Loewe Neotantric Drops of Me Maitre Parfumeur et Gantier Freesia d’Or Jean Paul Gaultier Classique X Smell Bent Bollywood or Bust Oscar de la Renta Oscar Latin Light