Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Charme Faberlic dla kobiet

Charme Faberlic dla kobiet

Mam: 1

Charme marki Faberlic to kwiatowe perfumy dla kobiet. Charme został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, hiacynt i konwalia.

Irys Hiacynt Konwalia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Charme by Faberlic.

Charme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faberlic Charme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faberlic Charme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Charme marki Faberlic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Charme marki Faberlic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Perry Ellis 360° White Stella McCartney Sheer Stella 2008 Nina Ricci L`Air du Temps Couture Edition Victoria`s Secret Dream Angels Halo Calypso Christiane Celle Calypso Mimosa Smell Bent 2010 JoAnne Bassett Madame Pompadour Caswell Massey Lily of the Valley Susanne Lang Sula Butterfly Kiss Bond No 9 Harrods Rose Adolfo Dominguez Noche de Rosas Romane Vida Tiger Lily