Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Charmante Faberlic dla kobiet

Charmante Faberlic dla kobiet

Charmante marki Faberlic to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Charmante został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Delphine Lebeau. Nutami głowy są pomarańcza, liść mandarynki, czarna porzeczka, pitahaya i gruszka; nutami serca są róża, malina i jaśmin; nutami bazy są piżmo, cedr i ambra.

Pomarańcza Liść mandarynki Czarna porzeczka Pitahaya Gruszka

Róża Malina Jaśmin

Piżmo Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Charmante by Faberlic.

Charmante Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faberlic Charmante, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faberlic Charmante, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Charmante marki Faberlic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Charmante marki Faberlic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ayala Moriel Altruism Givenchy Les Parfums Mythiques - Eau de Givenchy Comptoir Sud Pacifique Fleurs des Caraibes La Senza Discover Me Maitre Parfumeur et Gantier Rose Muskissime Girard New York Nights Voluspa Mimosa Martini So...? So...? Exclusive Kristel Saint Martin Lovely Parfum D'Or Popy Moreni Popy Moreni de Fete Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel Madonna Nudes 1979 Sensual