Marki » F-H » kwiatowo - wodne « Grupy

Alisez Faberlic dla kobiet

Alisez Faberlic dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

wodny

Alisez marki Faberlic to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Alisez został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są lawenda, kardamon, mandarynka i bazylia; nutami serca są lotos, lilia wodna i hibiskus; nutami bazy są francuskie labdanum, ambra, heliotrop i szałwia muszkatołowa.

Lawenda Kardamon Mandarynka Bazylia

Lotos Lilia wodna Hibiskus

Francuskie labdanum Ambra Heliotrop Szałwia muszkatołowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alisez by Faberlic.

Alisez Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faberlic Alisez, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faberlic Alisez, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alisez marki Faberlic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alisez marki Faberlic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Calvin Klein Escape Escada Into the Blue Iceberg Twice The Body Shop Aqua Lily The Body Shop Oceanus Perfume Oil Hollister Ryder Emilio Pucci Acqua 330 Tommy Hilfiger Tommy Summer Girl 2009 Nazareno Gabrielli Nazarenogabrielli Ebba Los Angeles Miss Marisa Nuit Oriflame Midsummer Woman Coty Ghost Myst