Marki » F-H » kwiatowo - wodne « Grupy

Alisez Faberlic dla kobiet

Alisez Faberlic dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

wodny

Alisez marki Faberlic to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Alisez został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są lawenda, kardamon, mandarynka i bazylia; nutami serca są lotos, lilia wodna i hibiskus; nutami bazy są francuskie labdanum, ambra, heliotrop i szałwia muszkatołowa.

Lawenda Kardamon Mandarynka Bazylia

Lotos Lilia wodna Hibiskus

Francuskie labdanum Ambra Heliotrop Szałwia muszkatołowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alisez by Faberlic.

Alisez Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faberlic Alisez, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faberlic Alisez, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alisez marki Faberlic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alisez marki Faberlic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Cindy Crawford Waterfalls Gabriela Sabatini Ocean Sun Puma Puma Aqua Woman Memento Italian Olfactive Landscapes 22 Settembre 2007 ore 8 Vaporetto per il Lido Venezia The Body Shop Oceanus Perfume Oil Seven Skies Free Love Jaguar Jaguar Fresh Woman Issey Miyake L`Eau d`Issey Extract Edition Shiro Kuramata Opus Oils Divine: Venus Dana Shades Giorgio Armani Acqua di Gioia Antonio Puig Thais