Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Alatau Faberlic dla kobiet

Alatau Faberlic dla kobiet

wodny

Alatau marki Faberlic to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Alatau został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są cytryna amalfi, czerwone jagody, mięta i nuty wodne; nutami serca są hiacynt, konwalia, fiołek, kwiat pomarańczy i dzika róża; nutami bazy są paczula, mech dębowy, sosna, wetyweria, korzeń irysa, ambra i piżmo.

Cytryna Amalfi Czerwone jagody Mięta Nuty wodne

Hiacynt Konwalia Fiołek Kwiat pomarańczy Dzika róża

Paczula Mech dębowy Sosna Wetyweria Korzeń irysa Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alatau by Faberlic.

Alatau Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faberlic Alatau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faberlic Alatau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alatau marki Faberlic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alatau marki Faberlic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Lalique Perles De Lalique I Santi Via Veneto Paco Rabanne La Nuit Halston Halston Classic Ulric de Varens Varens essentiel Cassis Douceur Marc de la Morandiere Sissi Chanel Chance Eau de Toilette Penhaligon`s Victorian Posy Atkinsons Bizarre Brut Parfums Prestige Aphrodisia Caron Lady Caron Carven Intrigue