Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Adiva Faberlic dla kobiet

Adiva Faberlic dla kobiet

Mam: 1

lekko korzenny

Adiva marki Faberlic to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są różowy pieprz, goździk (roślina), brzoskwinia i morela; nutami serca są róża, biała lilia i egipski jaśmin; nutami bazy są irys, ambra i piżmo.

Różowy pieprz Goździk (roślina) Brzoskwinia Morela

Róża Biała lilia Egipski jaśmin

Irys Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adiva by Faberlic.

Adiva Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faberlic Adiva, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faberlic Adiva, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adiva marki Faberlic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adiva marki Faberlic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvador Dali Laguna Burberry Burberry Brit Jennifer Lopez Live Luxe Rance 1795 Eugenie Lanvin Rumeur 2 Rose Jil Sander Sun Delight Emanuel Ungaro Apparition Parfum Revelation Steffen Schraut Steffen Schraut Koto Parfums Hello Kitty Baby Perfume Anya`s Garden River Cali, prev. Riverside Corine de Farme High School Musical Yves Rocher Aquarelles Végétales Eau Fruitee pour L`Ete