Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Buskett FWIEHA FRAGRANZA TA`MALTA dla kobiet i mężczyzn

Buskett FWIEHA FRAGRANZA TA`MALTA dla kobiet i mężczyzn

Buskett FWIEHA FRAGRANZA TA`MALTA dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Buskett FWIEHA FRAGRANZA TA`MALTA dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Buskett FWIEHA FRAGRANZA TA`MALTA dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Buskett marki FWIEHA FRAGRANZA TA`MALTA to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Buskett został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Eddy Blanchet. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, cedr, cytryna i pomarańcza.

Cytrusy Cedr Cytryna Pomarańcza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Buskett by FWIEHA FRAGRANZA TA`MALTA.

Buskett Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum FWIEHA FRAGRANZA TA`MALTA Buskett, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu FWIEHA FRAGRANZA TA`MALTA Buskett, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Buskett marki FWIEHA FRAGRANZA TA`MALTA. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Buskett marki FWIEHA FRAGRANZA TA`MALTA reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana Jil Sander Jil Sander Scent 79 Man Ralph Lauren Romance for Men Fragonard Vetyver Bruno Banani Time to Play Men Christian Dior Dior Homme Sport Lacoste Lacoste Essential Collector Edition Jardin de France Eau irisee Deborah Fisichella Xerjoff Dhofar s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Man Social Creatures Rebel Ambush