Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Plush FUBU dla mężczyzn

Plush FUBU dla mężczyzn

Plush marki FUBU to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Plush został wydany w 2002 roku. Plush stworzyli Alienor Massenet i Jean-Marc Chaillan. Nutami głowy są bergamotka, lima, amaretto, zamsz i bazylia; nutami serca są przyprawy i korzeń irysa; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula i ambra.

Bergamotka Lima Amaretto Zamsz Bazylia

Przyprawy Korzeń irysa

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Plush by FUBU.

Plush Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum FUBU Plush, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu FUBU Plush, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Plush marki FUBU. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Plush marki FUBU reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Christian Dior Dune Dolce&Gabbana By Il Profvmo Osmo Scents Encens Epice Mona di Orio Oiro Amouage Amouage Epic Man S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Homme Le Jardin Retrouve Vetyver Vanille DSH Perfumes Sandalo Inspiritu Nicolai Parfumeur Createur Nicolaï Pour Homme Yves Rocher Nature Millenaire Teufels Kuche Unholy Swiss Arabian Al Waseem