Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

FCUK Him FCUK dla mężczyzn

Mam: 6

ziołowy
FCUK Him FCUK dla mężczyzn Filmy

FCUK Him marki FCUK to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. FCUK Him został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Geza Schoen. Nutami głowy są rozmaryn, lawenda i bazylia; nutami serca są herbata i szałwia; nutami bazy są paczula i wanilia.

Rozmaryn Lawenda Bazylia

Herbata Szałwia

Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about FCUK Him by FCUK.

FCUK Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum FCUK FCUK Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu FCUK FCUK Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum FCUK Him marki FCUK. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu FCUK Him marki FCUK reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler A*Men Pure Malt Carolina Herrera 212 VIP Men Montale Santal Wood Baldessarini Ambré Azzaro Visit For Men Yves Saint Laurent Body Kouros Amouage Amouage Epic Man Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Chanel Allure Pour Homme Chanel Bleu de Chanel Burberry London for Men Gucci Gucci Pour Homme Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme Extreme G. Nejman G.Nejman  Emir Carner Barcelona D600 Yves Saint Laurent M7 Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Black Extreme Oriflame Espionage Thierry Mugler A*Men Pure Coffee CoSTUME NATIONAL Costume National Homme