Marki » F-H » drzewne « Grupy

Serenity EDT Förster and Johnsen dla mężczyzn

Serenity EDT Förster and Johnsen dla mężczyzn

Mam: 1

Serenity EDT marki Förster and Johnsen to drzewne perfumy dla mężczyzn. Serenity EDT został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są nuty zielone, przyprawy i gruszka; nutami serca są jaśmin i lilia; nutami bazy są piżmo, francuskie labdanum, drzewo sandałowe, drzewo gwajakowe i jodła.

Nuty zielone Przyprawy Gruszka

Jaśmin Lilia

Piżmo Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe Jodła

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Serenity EDT by Förster and Johnsen.

Serenity EDT Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Förster and Johnsen Serenity EDT, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Förster and Johnsen Serenity EDT, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Serenity EDT marki Förster and Johnsen. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Serenity EDT marki Förster and Johnsen reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Aramis Aramis Bermuda Tonic Benetton Paradiso Inferno Man Givenchy Very Irresistible Summer for Men 2006 Ferrari Ferrari No 1 Bond No 9 Riverside Drive Xerjoff Homme Caron L`Anarchiste Ocean Pacific Ocean Pacific for Men Profumum Roma Alba Givenchy Pi Neo 2010 Comme des Garcons Wonderwood Cuba Paris Cuba Black