Marki » F-H » drzewne « Grupy

Serenity EDT Förster and Johnsen dla mężczyzn

Serenity EDT Förster and Johnsen dla mężczyzn

Mam: 1

Serenity EDT marki Förster and Johnsen to drzewne perfumy dla mężczyzn. Serenity EDT został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są nuty zielone, przyprawy i gruszka; nutami serca są jaśmin i lilia; nutami bazy są piżmo, francuskie labdanum, drzewo sandałowe, drzewo gwajakowe i jodła.

Nuty zielone Przyprawy Gruszka

Jaśmin Lilia

Piżmo Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe Jodła

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Serenity EDT by Förster and Johnsen.

Serenity EDT Recenzje Perfum

Serenity EDT by Förster and Johnsen 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Förster and Johnsen Serenity EDT, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Förster and Johnsen Serenity EDT, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Serenity EDT marki Förster and Johnsen. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Serenity EDT marki Förster and Johnsen reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Versace Green Jeans Jean-Louis Scherrer S de Scherrer Homme Benetton Paradiso Inferno Man Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer Ulric de Varens Hot! Fragrances Black Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Anat Fritz Anat Fritz Le Labo Vetyver 46 Caron L`Anarchiste Donna Karan Essence Wenge Arno Sorel Shaman Platinum Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver