Marki » D E » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Maitre Joaillier Extrait D`Atelier dla kobiet i mężczyzn

Maitre Joaillier Extrait D`Atelier dla kobiet i mężczyzn

aldehydowy
ozonowy
Maitre Joaillier Extrait D`Atelier dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Maitre Joaillier Extrait D`Atelier dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Maitre Joaillier marki Extrait D`Atelier to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Maitre Joaillier został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są aldehydy i ozonic notes; nutami serca są liść fiołka, jodła balsamiczna i kadzidło; nutami bazy są wetyweria, cedr i białe piżmo.

Aldehydy Ozonic notes

Liść fiołka Jodła balsamiczna Kadzidło

Wetyweria Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Maitre Joaillier by Extrait D`Atelier.

Maitre Joaillier Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Extrait D`Atelier Maitre Joaillier, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Extrait D`Atelier Maitre Joaillier, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Maitre Joaillier marki Extrait D`Atelier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Maitre Joaillier marki Extrait D`Atelier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Elizabeth Taylor Brilliant White Diamonds Pierre Cardin Ophelie Yardley Lace ID Parfums Le Secret de la Rose Valentino Valentino Eau de Parfum ID Parfums Eclat d`Orient Molyneux Gauloise Lancome Climat Novaya Zarya Or des Scythes Orlane Autour de l’Iris Long Lost Perfume Ecusson Jeanne Arthes Mezza Luna