Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Maitre Couturier Extrait D`Atelier dla kobiet i mężczyzn

Maitre Couturier Extrait D`Atelier dla kobiet i mężczyzn

Maitre Couturier Extrait D`Atelier dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Maitre Couturier Extrait D`Atelier dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Maitre Couturier marki Extrait D`Atelier to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Maitre Couturier został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są ozonic notes i aldehydy; nutami serca są lawenda i afrykański fiołek; nutami bazy są białe piżmo, brzoza, wawrzyn i drzewo gwajakowe.

Ozonic notes Aldehydy

Lawenda Afrykański fiołek

Białe piżmo Brzoza Wawrzyn Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Maitre Couturier by Extrait D`Atelier.

Maitre Couturier Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Extrait D`Atelier Maitre Couturier, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Extrait D`Atelier Maitre Couturier, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Maitre Couturier marki Extrait D`Atelier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Maitre Couturier marki Extrait D`Atelier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure Christian Lacroix Noir Salvatore Ferragamo Incanto Essential Pour Homme Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Miroir Des Vanites Diptyque Virgilio Hollister Jake Etat Libre d`Orange Antiheros Etat Libre d`Orange Eloge du Traitre Cerruti Cerruti 1881 Intense Pour Homme Etro Pegaso Victorinox Swiss Army Swiss Army Boadicea the Victorious Rejuvenating