Marki » D E » orientalne « Grupy

Maitre Chausseur Extrait D`Atelier dla kobiet i mężczyzn

Maitre Chausseur Extrait D`Atelier dla kobiet i mężczyzn

dymny
skórzany
Maitre Chausseur Extrait D`Atelier dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Maitre Chausseur Extrait D`Atelier dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Maitre Chausseur marki Extrait D`Atelier to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Maitre Chausseur został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są tatarak, imbir i dzwonek; nutami serca są elemi, orchidea, kadzidło, kawa, olibanum i kolendra; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, skóra, wanilia i ambra.

Tatarak Imbir Dzwonek

Elemi Orchidea Kadzidło Kawa Olibanum Kolendra

Wetyweria Drzewo sandałowe Skóra Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Maitre Chausseur by Extrait D`Atelier.

Maitre Chausseur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Extrait D`Atelier Maitre Chausseur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Extrait D`Atelier Maitre Chausseur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Maitre Chausseur marki Extrait D`Atelier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Maitre Chausseur marki Extrait D`Atelier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Betty Barclay Betty Barclay Women No 2 Thierry Mugler Angel La Part des Anges Il Profvmo Ambre d Or Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Sticky Cake Davidoff Silver Shadow Private Comptoir Sud Pacifique Vanille Ambre Des Filles a la Vanille Patchouli Princesse Hippie Ermenegildo Zegna Zegna Forte Shantara Isiris Huitieme Art Parfums Ambre Ceruleen