Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

J`S Exte Woman Exte dla kobiet

J`S Exte Woman Exte dla kobiet

kwaśny

J`S Exte Woman marki Exte to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. J`S Exte Woman został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są nuty owocowe, pigwa i róża; nutami serca są jaśmin, konwalia i fiołek; nutami bazy są piżmo, ambra i malina.

Nuty owocowe Pigwa Róża

Jaśmin Konwalia Fiołek

Piżmo Ambra Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J`S Exte Woman by Exte.

J`S Exte Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Exte J`S Exte Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Exte J`S Exte Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J`S Exte Woman marki Exte. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J`S Exte Woman marki Exte reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre GF Ferre Lei-Her Escada Escada Blue Romance Diesel Diesel Zero Plus Feminine Masaki Matsushima Masaki/Masaki Donna Karan DKNY Be Delicious Kisses Oilily Blue Sparkle Faconnable Faconnable pour Elle Issey Miyake L`eau d`Issey Eau D`Ete Summer Edition Madeleine Vionnet MV Rothenstein Deja Vu 2 Ayala Moriel Magnolia Petal Mirato Malizia Bon Bons Primobacio