Marki » D E » « Grupy

Love Express Express dla kobiet

Love Express Express dla kobiet

Love Express Express dla kobiet Zdjęcia

Love Express marki Express to perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka, czarna porzeczka, jeżyna i ananas; nutami serca są irys, jaśmin, konwalia i gardenia tahitańska; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Mandarynka Czarna porzeczka Jeżyna Ananas

Irys Jaśmin Konwalia Gardenia tahitańska

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love Express by Express.

Love Express Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Express Love Express, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Express Love Express, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love Express marki Express. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love Express marki Express reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Perry Ellis 360° White for Men Profumum Roma Soavissima Revlon Head Over Heels Wellments I Love the Moon Demeter Fragrance Rain Ulric de Varens Varens Original Spring Tea Comme des Garcons Dover Street Market Michel Germain Sexual Pour Homme Coty La Rose Jacqueminot Laurence Dumont Vanille Abricot Escada Absolutely Me Novae Plus Noble Violet