Marki » D E » « Grupy

Love Express Express dla kobiet

Love Express Express dla kobiet

Love Express Express dla kobiet Zdjęcia

Love Express marki Express to perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka, czarna porzeczka, jeżyna i ananas; nutami serca są irys, jaśmin, konwalia i gardenia tahitańska; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Mandarynka Czarna porzeczka Jeżyna Ananas

Irys Jaśmin Konwalia Gardenia tahitańska

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love Express by Express.

Love Express Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Express Love Express, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Express Love Express, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love Express marki Express. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love Express marki Express reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
s.Oliver s.Oliver City Beach Men Vive Maria Forbidden Fragrance Almost Innocent Vive Maria Forbidden Fragrance Mis(s) Behave Yves Rocher Vanille Bourbon Van Gils His Aura Giorgio Armani Armani Code Summer pour Homme Kenzo L'Eau par Kenzo Eau Indigo pour Homme Jean Paul Gaultier Le Male Kilt Ulric de Varens Varens Original African Queen Gendarme Sky Cartier Roadster Black Black Phoenix Alchemy Lab Det. Patric Gleason