Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Magic to Love Sakuraberry 2007 Expand dla kobiet

wiśniowy
żółtych kwiatów
Magic to Love Sakuraberry 2007 Expand dla kobiet Zdjęcia

Magic to Love Sakuraberry 2007 marki Expand to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Magic to Love Sakuraberry 2007 został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są grejpfrut, czarna porzeczka i wiśnia; nutami serca są jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Grejpfrut Czarna porzeczka Wiśnia

Jaśmin Ylang-ylang

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Magic to Love Sakuraberry 2007 by Expand.

Magic to Love Sakuraberry 2007 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Expand Magic to Love Sakuraberry 2007, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Expand Magic to Love Sakuraberry 2007, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Magic to Love Sakuraberry 2007 marki Expand. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Magic to Love Sakuraberry 2007 marki Expand reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Byblos Byblos Gianfranco Ferre GF Ferre Lei-Her Paco Rabanne Ultraviolet Summer Pop Christian Dior Dune Sun Roberto Verino Mellow Nicolai Parfumeur Createur Eau Turquoise Bruno Banani Magic Women Eclectic Collections Mantra Victoria`s Secret Pure Seduction Elizabeth Arden Pretty Eau de Cologne Marbert Scarf Taormina Yves Rocher Folies de Saisons Ivresse d'Ete