Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Magic to Love Expand dla kobiet

Magic to Love Expand dla kobiet

Magic to Love Expand dla kobiet Zdjęcia Magic to Love Expand dla kobiet Zdjęcia Magic to Love Expand dla kobiet Zdjęcia Magic to Love Expand dla kobiet Zdjęcia Magic to Love Expand dla kobiet Zdjęcia Magic to Love Expand dla kobiet Zdjęcia Magic to Love Expand dla kobiet Zdjęcia

Magic to Love marki Expand to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Magic to Love został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są frezja i czerwone jabłko; nutami serca są jaśmin, róża i cyklamen; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i ambra.

Frezja Czerwone jabłko

Jaśmin Róża Cyklamen

Piżmo Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Magic to Love by Expand.

Magic to Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Expand Magic to Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Expand Magic to Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Magic to Love marki Expand. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Magic to Love marki Expand reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 a Summer on Ice 2003 Guerlain Insolence Van Cleef & Arpels Miss Arpels Escada Escada Magnetic Beat Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool Giorgio Beverly Hills Giorgio Holiday CnR Create Cancer Memoire Liquide Vacances Liquide Marc de la Morandiere Melodie d'Amour M. Micallef Watch Estée Lauder Pleasures Bloom Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Strawberries & Champagne