Marki » D E » « Grupy

Venenum Kiss Ex Nihilo dla kobiet i mężczyzn

Venenum Kiss Ex Nihilo dla kobiet i mężczyzn

Venenum Kiss Ex Nihilo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Venenum Kiss Ex Nihilo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Venenum Kiss Ex Nihilo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Venenum Kiss Ex Nihilo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Venenum Kiss marki Ex Nihilo to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Venenum Kiss został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Quentin Bisch. Nutami głowy są neroli, szafran i gałka muszkatołowa; nutami serca są róża, dzięgiel i ambra; nutami bazy są wanilia, styraks i drzewo sandałowe.

Neroli Szafran Gałka muszkatołowa

Róża Dzięgiel Ambra

Wanilia Styraks Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Venenum Kiss by Ex Nihilo.

Venenum Kiss Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ex Nihilo Venenum Kiss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ex Nihilo Venenum Kiss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Venenum Kiss marki Ex Nihilo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Venenum Kiss marki Ex Nihilo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Sweet Years Sweet Years Man Jardin de France Extravieille Joop! Joop! Go Electric Heat Diesel Fuel For Life She Summer Neotantric Parampara Peepshow Breil Milano Complicity for Her Eclectic Collections Persona Non Grata Cinq Mondes Rituel de Bengalore Jacomo Anthracite Pour L`Homme John Varvatos Artisan Black The Body Shop White Musk Sport Zwitsal Eau de Zwitsal