Marki » D E » drzewno - przyprawowe « Grupy

Fragranza Nº 6 Piper Officinarum Ex Floribus Vinis dla kobiet i mężczyzn

Fragranza Nº 6 Piper Officinarum Ex Floribus Vinis dla kobiet i mężczyzn

Fragranza Nº 6 Piper Officinarum marki Ex Floribus Vinis to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Fragranza Nº 6 Piper Officinarum został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, lima i czerwone jagody; nutami serca są róża, konwalia, fiołek i pieprz; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, paczula, lukrecja i borowik szlachetny.

Bergamotka Cytryna Amalfi Lima Czerwone jagody

Róża Konwalia Fiołek Pieprz

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Lukrecja Borowik szlachetny

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fragranza Nº 6 Piper Officinarum by Ex Floribus Vinis.

Fragranza Nº 6 Piper Officinarum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 6 Piper Officinarum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 6 Piper Officinarum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fragranza Nº 6 Piper Officinarum marki Ex Floribus Vinis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fragranza Nº 6 Piper Officinarum marki Ex Floribus Vinis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Mustang Mustang Ermenegildo Zegna Z Zegna Extreme Yves Rocher Comme une Evidence Homme Etat Libre d`Orange Vierges et Toreros Bois 1920 Come la Luna Louis Feraud Nuit des Sens Cuba Paris Cuba Blue Parfums 06130 Cedre Aesop Marrakech Kenzo Once Upon a Time pour Homme Nicolai Parfumeur Createur Vetyver Le Labo Chant De Bois