Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis Ex Floribus Vinis dla kobiet i mężczyzn

Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis Ex Floribus Vinis dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny

Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis marki Ex Floribus Vinis to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, koper włoski, mięta i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są rumianek, konwalia, kwiat brzoskwini i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są różowy pieprz, nuty drzewne, mirra, piżmo i cedr virginia.

Bergamotka Koper włoski Mięta Anyż gwiazdkowaty

Rumianek Konwalia Kwiat brzoskwini Szałwia muszkatołowa

Różowy pieprz Nuty drzewne Mirra Piżmo Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis by Ex Floribus Vinis.

Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis marki Ex Floribus Vinis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis marki Ex Floribus Vinis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Hugo Boss Hugo Energise Calvin Klein Euphoria Men Roccobarocco Mouse Cologne Princesse Marina De Bourbon Prince Blanc Jennifer Lopez Deseo for Men Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Femme Rocawear 9IX Lalique Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 Carthusia Ligea (Ligea la Sirena) Il Profvmo Osmo Scents Vetiver de Java Molton Brown Bracing Silverbirch Oriflame Midsummer Man