Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Fragranza Nº 3 Ribes Rubrum Ex Floribus Vinis dla kobiet

Fragranza Nº 3 Ribes Rubrum Ex Floribus Vinis dla kobiet

kwaśny

Fragranza Nº 3 Ribes Rubrum marki Ex Floribus Vinis to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Fragranza Nº 3 Ribes Rubrum został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, czerwona porzeczka, jeżyna i truskawka; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, róża, fiołek i mimoza; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Bergamotka Czerwona porzeczka Jeżyna Truskawka

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Róża Fiołek Mimoza

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fragranza Nº 3 Ribes Rubrum by Ex Floribus Vinis.

Fragranza Nº 3 Ribes Rubrum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 3 Ribes Rubrum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 3 Ribes Rubrum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fragranza Nº 3 Ribes Rubrum marki Ex Floribus Vinis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fragranza Nº 3 Ribes Rubrum marki Ex Floribus Vinis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Burberry Women Naomi Campbell Paradise Passion Escada Escada Sentiment Maurer & Wirtz Mustang Woman Van Cleef & Arpels First Premier Bouquet Beaute Marketing Inc Nuzzle For Her Bourjois Clin d'Oeil Lovely Girl Prescriptives Calyx Madeleine Vionnet MV Esme Rene Midnight Wishes Carol`s Daughter Jamaican Punch Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition 2011