Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Fragranza Nº 3 Ribes Rubrum Ex Floribus Vinis dla kobiet

Fragranza Nº 3 Ribes Rubrum Ex Floribus Vinis dla kobiet

kwaśny
lekko korzenny

Fragranza Nº 3 Ribes Rubrum marki Ex Floribus Vinis to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Fragranza Nº 3 Ribes Rubrum został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, czerwona porzeczka, jeżyna i truskawka; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, róża, fiołek i mimoza; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Bergamotka Czerwona porzeczka Jeżyna Truskawka

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Róża Fiołek Mimoza

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fragranza Nº 3 Ribes Rubrum by Ex Floribus Vinis.

Fragranza Nº 3 Ribes Rubrum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 3 Ribes Rubrum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 3 Ribes Rubrum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fragranza Nº 3 Ribes Rubrum marki Ex Floribus Vinis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fragranza Nº 3 Ribes Rubrum marki Ex Floribus Vinis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Grosellina Gucci Envy Me Novae Plus Pearl Silver Saint Amour Si Pure Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Intense Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Mangiami Dopo Teatro Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Regency Cosmetics Sassique Corine de Farme Ternata Blue Q Cute As Hell Ebba Los Angeles Miss Marisa Tropical Victoria`s Secret Bombshell