Marki » D E » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris Ex Floribus Vinis dla kobiet

Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris Ex Floribus Vinis dla kobiet

miodowy

Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris marki Ex Floribus Vinis to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, brzoskwinia, migdał, kokos i morela; nutami serca są róża, magnolia i lilia; nutami bazy są nuty drzewne, piżmo, wanilia, biały miód, nuty słodkie i bita śmietana.

Bergamotka Pomarańcza Brzoskwinia Migdał Kokos Morela

Róża Magnolia Lilia

Nuty drzewne Piżmo Wanilia Biały miód Nuty słodkie Bita śmietana

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris by Ex Floribus Vinis.

Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris marki Ex Floribus Vinis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris marki Ex Floribus Vinis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Victoria`s Secret Succulent mark. mark Jewel Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck Demeter Fragrance HOTKISS Girly Girl Mexx XX Very Wild Victoria`s Secret Coconut Passion Costamor Dulcess Corine de Farme Witch Taranee Avril Lavigne Forbidden Rose Parfums de Coeur Body Fantasies Vampire Smell Bent Prairie Nymph Strange Invisible Perfumes Vacances