Marki » D E » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris Ex Floribus Vinis dla kobiet

Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris Ex Floribus Vinis dla kobiet

miodowy

Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris marki Ex Floribus Vinis to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, brzoskwinia, migdał, kokos i morela; nutami serca są róża, magnolia i lilia; nutami bazy są nuty drzewne, piżmo, wanilia, biały miód, nuty słodkie i bita śmietana.

Bergamotka Pomarańcza Brzoskwinia Migdał Kokos Morela

Róża Magnolia Lilia

Nuty drzewne Piżmo Wanilia Biały miód Nuty słodkie Bita śmietana

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris by Ex Floribus Vinis.

Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris marki Ex Floribus Vinis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris marki Ex Floribus Vinis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Kylie Minogue Showtime EDT Alain Delon Samourai Woman Love Gold Moschino Cheap & Chic Light Clouds Escada Desire Me Victoria`s Secret Coconut Passion Nina Ricci Le Paradis de Nina Puma Animagical Woman Stacked Style Fiore Flirt Payard Lychee Mousse Michel Germain Sexual Blush Faberlic Chateaux de la Loire Il Profvmo Chocolat Frais