Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Ombre Fumee Evody Parfums dla kobiet i mężczyzn

Ombre Fumee Evody Parfums dla kobiet i mężczyzn

Ombre Fumee Evody Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ombre Fumee marki Evody Parfums to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Ombre Fumee został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są pomarańcza, cytryna i cyprys; nutami serca są irys, czarny pieprz i wetyweria; nutami bazy są fasolka tonka, ambra i piżmo.

Pomarańcza Cytryna Cyprys

Irys Czarny pieprz Wetyweria

Fasolka tonka Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ombre Fumee by Evody Parfums.

Ombre Fumee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Evody Parfums Ombre Fumee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Evody Parfums Ombre Fumee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ombre Fumee marki Evody Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ombre Fumee marki Evody Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Hugo Boss Boss Intense Baldessarini Ambré Yves Rocher Voile d'Ambre Tauer Perfumes 05 Incense Extreme Bois 1920 Real Patchouly Tauer Perfumes 07 Vetiver Dance Lorenzo Villoresi Alamut Perfumer`s Workshop Unzipped Woman Ulric de Varens Varens Original Oriental Night Rasasi Oudh al Mithali Montale Louban Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal