Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Original 1910 Everlast dla mężczyzn

Original 1910 Everlast dla mężczyzn

cynamonowy

Original 1910 marki Everlast to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Original 1910 został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są lima, lawenda, mandarynka, mięta i grejpfrut; nutami serca są gałka muszkatołowa, cyprys, cynamon, estragon i geranium; nutami bazy są skóra, fasolka tonka, paczula, piżmo i drzewo gwajakowe.

Lima Lawenda Mandarynka Mięta Grejpfrut

Gałka muszkatołowa Cyprys Cynamon Estragon Geranium

Skóra Fasolka tonka Paczula Piżmo Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Original 1910 by Everlast.

Original 1910 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Everlast Original 1910, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Everlast Original 1910, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Original 1910 marki Everlast. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Original 1910 marki Everlast reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Bvlgari BLV Notte Pour Homme Calvin Klein Contradiction Etro Etra Etro Liz Claiborne Spark for Men Perfumer`s Workshop Unzipped Woman Le Labo Oud 27 Pacifica Spanish Amber Etat Libre d`Orange Fat Electrician Rasasi Dhaneloudh Al Nafees Arno Sorel Shaman Gold Laura Mercier Minuit Enchante Avon Turn 4XT