Marki » D E » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Whisky Vintage Evaflor dla mężczyzn

Whisky Vintage Evaflor dla mężczyzn

Whisky Vintage marki Evaflor to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są mandarynka, cytryna, anyż i mięta; nutami serca są frezja i goździk (przyprawa); nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr.

Mandarynka Cytryna Anyż Mięta

Frezja Goździk (przyprawa)

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Whisky Vintage by Evaflor.

Whisky Vintage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Evaflor Whisky Vintage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Evaflor Whisky Vintage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Whisky Vintage marki Evaflor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Whisky Vintage marki Evaflor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Estée Lauder Pleasures For Men Geir Ness Geir Ness for Men Acqua di Parma Colonia Assoluta In Villa Lili Bermuda 64 West Creed Epicea Demeter Fragrance Egg Nog Demeter Fragrance Always Energetic Brooksfield B. Green Ralph Lauren Big Pony 3 Roccobarocco Fashion Man Nickel Eau Maximum Hilde Soliani CiocoSpesizissimo