Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Whisky Homme Sport Evaflor dla mężczyzn

Whisky Homme Sport Evaflor dla mężczyzn

Whisky Homme Sport marki Evaflor to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są mandarynka, kardamon i cytryna; nutami serca są fasolka tonka, imbir i szałwia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i paczula.

Mandarynka Kardamon Cytryna

Fasolka tonka Imbir Szałwia

Drzewo sandałowe Ambra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Whisky Homme Sport by Evaflor.

Whisky Homme Sport Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Evaflor Whisky Homme Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Evaflor Whisky Homme Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Whisky Homme Sport marki Evaflor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Whisky Homme Sport marki Evaflor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Marc Jacobs Splash - The Grapefruit 2008 Izod Izod Lostmarch Atao Miller Harris Cologne 1888 Ocean Pacific OP Juice M. Asam No.1 Smell Bent Debonair Demeter Fragrance Fiery Curry Norma Kamali Olive You Tocca Bianca Keiko Mecheri Les Nuits D'Izu Fragonard Cologne Grand Luxe