Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Whisky Finest Evaflor dla kobiet

Whisky Finest Evaflor dla kobiet

Miałem: 1

Whisky Finest marki Evaflor to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytryna i róża; nutami serca są jaśmin i irys; nutami bazy są ambra i piżmo.

Cytryna Róża

Jaśmin Irys

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Whisky Finest by Evaflor.

Whisky Finest Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Evaflor Whisky Finest, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Evaflor Whisky Finest, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Whisky Finest marki Evaflor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Whisky Finest marki Evaflor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Pleasures Intense Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Her Donna Karan Donna Karan Gold Sparkling Revlon Charlie Blue Tous Metallic Jardin de France Violette Ted Baker W Avon Simple Elements Perfect Cotton Nicolai Parfumeur Createur Vanille Tonka Susanne Lang Sula Girl Next Door Playering Set Marjorie Midgarden Fragrances Summersent Dynamite Rachel