Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Theresa Evaflor dla kobiet

Theresa Evaflor dla kobiet

Theresa marki Evaflor to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Theresa został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, bergamotka i mandarynka; nutami serca są tuberoza, irys, Śliwka i brzoskwinia; nutami bazy są wetyweria, mech dębowy, paczula i ambra.

Kwiat pomarańczy Bergamotka Mandarynka

Tuberoza Irys Śliwka Brzoskwinia

Wetyweria Mech dębowy Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Theresa by Evaflor.

Theresa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Evaflor Theresa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Evaflor Theresa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Theresa marki Evaflor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Theresa marki Evaflor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Aramis Havana Pour Elle FCUK FCUK Her Nikos Sculpture Marks and Spencer Truly Cherish Calypso St. Barth Jala Comptoir Sud Pacifique Hemisphere Sud Jeanne Arthes Luxure Yves Rocher Shafali Fleur Rare Brut Parfums Prestige Feminin Exotique Jean Paul Gaultier Classique Charm Edition Lulu Beauty Marlena Anya`s Garden Kewdra