Marki » D E » « Grupy

Tendre Caresse pour Femme Evaflor dla kobiet

Tendre Caresse pour Femme Evaflor dla kobiet

Tendre Caresse pour Femme marki Evaflor to perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka i mięta; nutą serca jest brzoskwinia; nutami bazy są cedr, wanilia i piżmo.

Mandarynka Mięta

Brzoskwinia

Cedr Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tendre Caresse pour Femme by Evaflor.

Tendre Caresse pour Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Evaflor Tendre Caresse pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Evaflor Tendre Caresse pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tendre Caresse pour Femme marki Evaflor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tendre Caresse pour Femme marki Evaflor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Puma Jamaica² Man Victoria`s Secret Sexy Sparkle Sweet Magnolia Profumum Roma Acqua di Sale Romea D`Ameor The Mistresses of Louis XIV Paul Sebastian Design for Men Six Scents Six Scents 1 Alexandre Herchcovitch: Urban Tropicalia Guerlain Elixir Charnel Le Boise Torride Nicolas Danila Arabian Gardens Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Her Cinq Mondes Rituel de l`Atlas Ted Baker Skinwear Summer for Man Solinotes Ambre