Marki » D E » cytrusowe « Grupy

Podium Jolly Evaflor dla kobiet

Podium Jolly Evaflor dla kobiet

Podium Jolly marki Evaflor to cytrusowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są grejpfrut i pomarańcza; nutą serca jest nuty kwiatowe; nutami bazy są wanilia i piżmo.

Grejpfrut Pomarańcza

Nuty kwiatowe

Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Podium Jolly by Evaflor.

Podium Jolly Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Evaflor Podium Jolly, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Evaflor Podium Jolly, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Podium Jolly marki Evaflor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Podium Jolly marki Evaflor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Lancome O de Lancome Comme des Garcons Energy C Lime Mona di Orio Lux L`Erbolario Bergamot Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne Emilio Pucci Sabbia 167 Floris Cefiro Myrurgia 1916 Calypso Christiane Celle Calypso The Antica Farmacista Grapefruit Demeter Fragrance Little Twin Stars Detaille Fleur