Marki » D E » « Grupy

Nuage Spicy Evaflor dla kobiet

Nuage Spicy Evaflor dla kobiet

Nuage Spicy marki Evaflor to perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka i mięta; nutą serca jest brzoskwinia; nutami bazy są wanilia, cedr i piżmo.

Mandarynka Mięta

Brzoskwinia

Wanilia Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nuage Spicy by Evaflor.

Nuage Spicy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Evaflor Nuage Spicy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Evaflor Nuage Spicy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nuage Spicy marki Evaflor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nuage Spicy marki Evaflor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Vive Maria Forbidden Fragrance Mis(s) Behave Paolo Gigli Grecale Six Scents Six Scents 6 Preen: Teen Spirit Liz Claiborne Sunrise Keiko Mecheri Bois de Santal Ulric de Varens Varens Original Spring Tea Oriflame City Oasis Eclectic Collections 7 Wonders of the World Colosseum Eclectic Collections Maestro Jalaine Vanilla Rubino Cosmetics Room 726 Red IKKS IKKS Baby