Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

No 7 Eutopie dla kobiet i mężczyzn

No 7 Eutopie dla kobiet i mężczyzn

No 7 Eutopie dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

No 7 marki Eutopie to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, No 7 został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thomas Fontaine. Nutami głowy są aksamitka, czarna porzeczka, galbanum i różowy pieprz; nutami serca są frezja, jaśmin wodny, mimoza i irys; nutami bazy są cedr, białe piżmo, brzoskwinia i ambra.

Aksamitka Czarna porzeczka Galbanum Różowy pieprz

Frezja Jaśmin wodny Mimoza Irys

Cedr Białe piżmo Brzoskwinia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No 7 by Eutopie.

No 7 Recenzje Perfum

tia
tia

Bardzo przyzwoita kompozycja. Poprzednie raczej są dość ciężkie. Te z kolei są piękne i świeże. Frezja i brzoskwinia elegancko podane na kiściach jaśminu. Mimosa delikatnie ustępuje im miejsca. Układa się na skórze wytwornie. Na lato i wiosnę idealne
Baza utrzymuje się bardzo długo na mnie ( ok 9 -10 godzin ) w postaci delikatnej piżmowo- brzoskwiniowej chmurki.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eutopie No 7, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eutopie No 7, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No 7 marki Eutopie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No 7 marki Eutopie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Elizabeth Arden Blue Grass Givenchy Greenergy Yves Rocher Naturelle Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso Luciano Soprani Solo Soprani Lili Bermuda Coral Vicky Tiel Ethere Burberry Burberry Summer for Women 2010 mark. mark Earth Bella Bellissima Perfect Day Marbert Energy Coty Chanson d'Emotions Pure Innocence