Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

No 6 Eutopie dla kobiet i mężczyzn

skórzany
dymny
No 6 Eutopie dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

No 6 marki Eutopie to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. No 6 został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nadege le Garlantezec. Nutami głowy są olibanum i cypriol; nutami serca są geranium, labdanum i skóra; nutami bazy są paczula, cedr, piżmo i maczuga herkulesa.

Olibanum Cypriol

Geranium Labdanum Skóra

Paczula Cedr Piżmo Maczuga Herkulesa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No 6 by Eutopie.

No 6 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eutopie No 6, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eutopie No 6, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No 6 marki Eutopie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No 6 marki Eutopie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Al-Rehab Naseem Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Shiseido Feminite du Bois L`Occitane en Provence Eau des Baux Prada Prada Tendre Scents of Time Ankh becker.eshaya Golden Amber Manuel Canovas Ballade Verte Le Labo Oud 27 Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel D.S. & Durga Smoked Amber Lubin Itasca