Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Aflora Eudora dla kobiet

Aflora Eudora dla kobiet

Aflora marki Eudora to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Aflora został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, nuty drzewne i wanilia.

Cytrusy Nuty drzewne Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aflora by Eudora.

Aflora Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eudora Aflora, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eudora Aflora, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aflora marki Eudora. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aflora marki Eudora reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Live Luxe Paco Rabanne Ultraviolet Summer Pop Sonia Rykiel Rykiel Woman Hot ! Avon Urban Flowers Tokyo Ella Mikao Yujin Franck Olivier Franck Olivier Ulric de Varens Varens essentiel Violette Delicate S. Cute Les poupées Love Kyoto KOYUKI Rothenstein Deja Vu 2 Peter Andre Unconditional Lanvin Marry Me LR Heidi Klum Me