Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Via Verri Vintage Limited Edition Etro dla kobiet i mężczyzn

Via Verri Vintage Limited Edition Etro dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 2

Via Verri Vintage Limited Edition Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Via Verri Vintage Limited Edition Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Via Verri Vintage Limited Edition marki Etro to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Via Verri Vintage Limited Edition został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, biały pieprz i jaśmin; nutami serca są irys, róża i kardamon; nutami bazy są ambra, piżmo i cyprys.

Bergamotka Biały pieprz Jaśmin

Irys Róża Kardamon

Ambra Piżmo Cyprys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Via Verri Vintage Limited Edition by Etro.

Via Verri Vintage Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etro Via Verri Vintage Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etro Via Verri Vintage Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Via Verri Vintage Limited Edition marki Etro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Via Verri Vintage Limited Edition marki Etro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Gai Mattiolo That`s Amore! Tattoo Lui Jil Sander Jil Sander Man Absolute Antica Farmacista Lustrous Fire Frapin Terre de Sarment M. Asam Men Wild Water O Boticario Connexion Woods O Boticario Vetiver Brasil Borsalino Cologne Intense Kenneth Cole Kenneth Cole Vintage Black CB I Hate Perfume In The Summer Kitchen Oriflame Midsummer Man Smell Bent The Bi-Polar Express