Marki » D E » drzewne « Grupy

Vetiver Etro dla kobiet i mężczyzn

Vetiver Etro dla kobiet i mężczyzn

tytoniowy
Vetiver Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vetiver Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vetiver Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vetiver Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vetiver Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vetiver marki Etro to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vetiver został wydany w 1989 roku. Nutami głowy są szałwia muszkatołowa i dzięgiel; nutami serca są wetyweria, cedr i cyprys; nutą bazy jest tytoń.

Szałwia muszkatołowa Dzięgiel

Wetyweria Cedr Cyprys

Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetiver by Etro.

Vetiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etro Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etro Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetiver marki Etro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetiver marki Etro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Vetiver Etro Patchouly Christian Dior Dior Homme Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Caron Pour Un Homme de Caron Givenchy Pi Neo Calvin Klein Obsession for Men Zirh Ikon Christian Dior Eau Sauvage Chanel Antaeus Joop! Joop! Homme Givenchy Pi Lorenzo Villoresi Patchouli Burberry Burberry Brit for Men Profumum Roma Fumidus Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Montale Black Aoud Ralph Lauren Polo Prada Infusion d`Homme Gucci Gucci pour Homme