Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Pegaso Etro dla kobiet i mężczyzn

Pegaso Etro dla kobiet i mężczyzn

Pegaso Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Pegaso Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Pegaso Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Pegaso Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Pegaso marki Etro to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Pegaso został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytron i neroli; nutami serca są bazylia, pieprz i irys; nutami bazy są cedr, benzoes i labdanum.

Bergamotka Cytron Neroli

Bazylia Pieprz Irys

Cedr Benzoes Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pegaso by Etro.

Escentric 01
Eau Fraiche
Bois Blonds

Pegaso Recenzje Perfum

Gośka
Gośka

Zaraz po aplikacji pomyślałam - coś bardzo znanego, popularnego, coś z czym mam często do czynienia. Po 5 minutach już wiedziałam... proszek do prania.

vertigo
vertigo

Pegaso jest cytrusowo-ziołowo-leśny.

Główną rolę gra bergamotka, jej świeżość i zieloność jest doładowana neroli i bazylią, są wyraźnie wyczuwalne.
Podoba mi się to, że ten świeży zapach ma również w sobie pieprz, od razu jest bardziej interesjący. Można też wyczuć odrobinę irysa, labdanum, cedru: ziemno-drzewnie.

Przyjemny zapach, tylko całość wychodzi jakoś tak chemicznie. Nie wiem czym to jest spowodowane. Może to neroli + irys, takie trochę proszkowo-mydlane wrażenie?

Raczej bliskoskórny i średnio trwały.

Pegaso by Etro 3.44 out of 5 based on 10 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etro Pegaso, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etro Pegaso, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pegaso marki Etro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pegaso marki Etro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Annick Goutal Mandragore Hermes Eau des Merveilles Annick Goutal Eau d'Hadrien L`Occitane en Provence Eau des Baux Parfum d`Empire Azemour Les Orangers Chanel Chanel N°19 Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Gres Cabotine Montale Black Aoud Thierry Mugler Womanity Bottega Veneta Bottega Veneta Hermes Voyage d`Hermes L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Cologne Eisenberg Eau Fraiche Lorenzo Villoresi Theseus Tartine et Chocolat Ptisenbon Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Olivier Durbano Pink Quartz Etro Sandalo