Marki » D E » aromatyczno - fougere « Grupy

New Tradition Etro dla kobiet i mężczyzn

New Tradition Etro dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

New Tradition Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia New Tradition Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia New Tradition Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia New Tradition Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia New Tradition Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

New Tradition marki Etro to aromatyczno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. New Tradition został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są lawenda, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), irys, ylang-ylang, róża, geranium i goździk (przyprawa); nutami bazy są paczula, piżmo i wetyweria.

Lawenda Bergamotka Cytryna

Goździk (roślina) Irys Ylang-ylang Róża Geranium Goździk (przyprawa)

Paczula Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about New Tradition by Etro.

Allegro con Brio

New Tradition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etro New Tradition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etro New Tradition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum New Tradition marki Etro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu New Tradition marki Etro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Yves Saint Laurent Kouros Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Exte J`S Exte Man Lalique Lalique Pour Homme Le Faune David & Victoria Beckham Instinct Chi Chi Man Geo. F. Trumper Skye Daddy Yankee Daddy Yankee Royal Copenhagen Viking Jaguar Jaguar Roxana Illuminated Perfume Vera Azzaro Travelling