Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Magot Etro dla kobiet i mężczyzn

Magot Etro dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

Magot Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Magot Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Magot Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Magot Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Magot marki Etro to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Magot został wydany w 1989 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, irys i róża; nutami serca są lawenda i goździk (przyprawa); nutami bazy są paczula, cedr, wanilia i piżmo.

Bergamotka Cytryna Irys Róża

Lawenda Goździk (przyprawa)

Paczula Cedr Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Magot by Etro.

Magot Recenzje Perfum

zielona
zielona

I znów Cię spotykam, stary wrogu...
Tu dominuje irys. Bezsprzecznie. Irys pudrowy i słodki [żeby nie napisać "mdlący", na co mam w zasadzie wielką ochotę], lekko doprawiony. Dominuje kremowość i pudrowość. Dopiero po kilku godzinach moc irysa słabnie i swoje pięć minut ma urocza baza - choć nadal kremowa, to jednocześnie chłodno-lawendowa, jak krem Nivea zmieszany z klasyczną, męską wodą kolońską ;]
Mnie tyłka nie urywa, ale poznać było warto.

Magot by Etro 2.50 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etro Magot, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etro Magot, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Magot marki Etro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Magot marki Etro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Hugo Boss Hugo Energise Avon Christian Lacroix Noir Avon Wish of Peace Promoparf Exclusive Livingstone Traveller Fragrance - Kalahari Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Montale Crystal Aoud Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Peace Xerjoff Dhofar Nasomatto Black Afgano Carolina Herrera Herrera for Men Sensual Vetiver Brooks Brothers Black Fleece Jeanne Arthes CO2 Extreme