Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Heliotrope Etro dla kobiet i mężczyzn

Heliotrope Etro dla kobiet i mężczyzn

migdałowy
Heliotrope Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Heliotrope Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Heliotrope Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Heliotrope Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Heliotrope Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Heliotrope Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Heliotrope marki Etro to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Heliotrope został wydany w 1989 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, migdał, petitgrain i bergamotka; nutami serca są irys, jaśmin, heliotrop, ylang-ylang i róża; nutami bazy są balsam tolu, fasolka tonka, piżmo, wanilia i balsam peruwiański.

Kwiat pomarańczy Migdał Petitgrain Bergamotka

Irys Jaśmin Heliotrop Ylang-ylang Róża

Balsam Tolu Fasolka tonka Piżmo Wanilia Balsam peruwiański

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Heliotrope by Etro.

Dolce Acqua
Heliotrope

Heliotrope Recenzje Perfum

Szozda
Szozda

Bardzo przyzwoity migdałowiec, lekko cytrusowy i waniliowy. Nie jest kilerem jak Dolce Acqua, polecam dziewczynom wyłącznie, szczególnie takim które zaczynają zabawę z zapachami typu gourmand.
Trwałość średnia, tak jak i projekcja, ale wg mnie bardzo przyzwoite parametry jak za cenę nieco ponad 2 zł za ml.

Śliczny, mleczno - migdałowy zapach, delikatnie podszyty owocami. Niestety zbyt mocno rozcieńczony i delikatny jak na mój gust, chociaż skóry trzyma się nieźle.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etro Heliotrope, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etro Heliotrope, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Heliotrope marki Etro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Heliotrope marki Etro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage Amouage Lyric Woman One of Those Lithium [3Li] Estée Lauder Sensuous Noir M. Micallef Gaiac Annayake Miyako Christian Dior Dior Addict Serge Lutens Santal Majuscule Lubin Idole Eau de Parfum Chanel Chanel N°5 M. Micallef Ylang in Gold Keiko Mecheri Loukhoum Olivier Durbano Black Tourmaline Guerlain Mahora Montale Patchouli Leaves Lorenzo Villoresi Teint de Neige Donna Karan Black Cashmere By Kilian Straight to Heaven DSQUARED² Potion Piotr Czarnecki Sensei Montale Chocolate Greedy