Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Benetroessere Resort Etro dla kobiet

Benetroessere Resort Etro dla kobiet

Benetroessere Resort Etro dla kobiet Zdjęcia Benetroessere Resort Etro dla kobiet Zdjęcia Benetroessere Resort Etro dla kobiet Zdjęcia

Benetroessere Resort marki Etro to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Benetroessere Resort został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są grejpfrut, mięta i szałwia muszkatołowa; nutami serca są magnolia, jaśmin i konwalia; nutami bazy są piżmo i paczula.

Grejpfrut Mięta Szałwia muszkatołowa

Magnolia Jaśmin Konwalia

Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Benetroessere Resort by Etro.

Benetroessere Resort Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etro Benetroessere Resort, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etro Benetroessere Resort, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Benetroessere Resort marki Etro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Benetroessere Resort marki Etro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior J`adore Betty Barclay Betty Barclay in LOVE Sweet Years Sweet Years Prive Nicolai Parfumeur Createur Eau Turquoise Avon Urban Flowers Tokyo Avon Wink Salvatore Ferragamo Incanto Bliss Ayala Moriel Magnolia Petal Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 9 LR Heidi Klum Me Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Fireworks Madonna Nudes 1979 Sensual