Marki » D E » orientalne « Grupy

Ambra Etro dla kobiet i mężczyzn

Ambra Etro dla kobiet i mężczyzn

Ambra Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ambra Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ambra Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ambra Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ambra Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ambra Etro dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ambra marki Etro to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ambra został wydany w 1989 roku. Nutami głowy są kolendra, Żywica jodłowa, bergamotka, geranium, cytryna i róża; nutami serca są labdanum, paczula i styraks; nutami bazy są ambra, opoponaks, piżmo i wanilia.

Kolendra Żywica jodłowa Bergamotka Geranium Cytryna Róża

Labdanum Paczula Styraks

Ambra Opoponaks Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambra by Etro.

L'Eau d'Ambre
Ambra
Manoa
Ambre

Ambra Recenzje Perfum

blueberry
blueberry

Etro Ambra to mój absolutny faworyt w grupie ambr słodkich i pudrowych. Zapach błogostanu, beztroski, szczęścia. Aż chciało by się za Faustem rzec: Trwaj chwilo, jesteś piękna!

Perfumy otwierają się kakofonią cytrusowo-orientalnych nut, wprawiając mnie w lekką konsternację co do dalszego rozwoju sytuacji, jednak zapach bardzo szybko "stabilizuje" się na mojej skórze, w bardzo apetyczny zresztą sposób, wybrzmiewając w ambrowo-waniliowym duecie. Właściwie jest prosto i zwyczajnie, ale to tylko pozory - oprócz pudrowej miękkości i zrównoważonej słodyczy, doświadczam dziwnego wrażenia, że jednak obecna jest tu jakaś apteczna nuta, przywołująca dziecięce wspomnienienia aromatu i smaku Vibovitu, Visolvitu, albo cytrynowego Calcium C. Dla mnie są to perfumy niesamowicie komfortowe, relaksujące, wprawiające w dobry nastrój i dające poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie lekko zmysłowe - trudno oderwać nos od spryskanego nimi nadgarstka. Umiarkowana trwałość (6 h na skórze) i delikatna projekcja - zapach jest intymny, bliskoskórny, jedakże cały czas intensywnie wyczuwalny.

No cóż,... zakochałam się! Wrzucam na listę chciejstw ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etro Ambra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etro Ambra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambra marki Etro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambra marki Etro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Ambre Sultan Lubin Idole Donna Karan Black Cashmere Parfum d`Empire Ambre Russe Serge Lutens Rousse Lubin Idole Eau de Parfum L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch Annayake Miyako Frederic Malle Musc Ravageur Parfum d`Empire Wazamba Serge Lutens Borneo 1834 M. Micallef Gaiac Annick Goutal Ambre Fétiche Parfum d`Empire Cuir Ottoman Naomi Goodsir Bois d'Ascese Frapin 1697 Yves Rocher Neonatura Cocoon DSQUARED² Potion L`Artisan Parfumeur Al Oudh Givenchy Pi