Marki » D E » skórzane « Grupy

Suede Edition men Etienne Aigner dla mężczyzn

Suede Edition men Etienne Aigner dla mężczyzn

Suede Edition men Etienne Aigner dla mężczyzn Zdjęcia Suede Edition men Etienne Aigner dla mężczyzn Zdjęcia Suede Edition men Etienne Aigner dla mężczyzn Zdjęcia

Suede Edition men marki Etienne Aigner to skórzane perfumy dla mężczyzn. Suede Edition men został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są mandarynka, pomarańcza i bergamotka; nutami serca są kolendra, liść fiołka i gałka muszkatołowa; nutami bazy są wetyweria, cedr, piżmo i zamsz.

Mandarynka Pomarańcza Bergamotka

Kolendra Liść fiołka Gałka muszkatołowa

Wetyweria Cedr Piżmo Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Suede Edition men by Etienne Aigner.

Suede Edition men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etienne Aigner Suede Edition men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etienne Aigner Suede Edition men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Suede Edition men marki Etienne Aigner. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Suede Edition men marki Etienne Aigner reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Montale Aoud Cuir d’Arabie Etienne Aigner Aigner Black for Men Daniel Hechter Caractere Houbigant Duc de Vervins Diesel Only The Brave by Bunka Aus Liebe zum Duft Aus Liebe zum Duft No 1 Ayala Moriel Espionage Ayala Moriel Rebellius CB I Hate Perfume In The Library Serge Lutens Boxeuses Black Phoenix Alchemy Lab Sara Pezzini Strange Invisible Perfumes Black Rosette