Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Private Number Etienne Aigner dla kobiet

Private Number Etienne Aigner dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

miodowy
Private Number Etienne Aigner dla kobiet Zdjęcia Private Number Etienne Aigner dla kobiet Zdjęcia

Private Number marki Etienne Aigner to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Private Number został wydany w 1991 roku. Nutami głowy są nuty zielone, mandarynka, estragon, galbanum, brzoskwinia i hiacynt; nutami serca są rezeda, miód, goździk (roślina), irys, jaśmin, konwalia, róża i narcyz; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, piżmo, wanilia, mech dębowy, wetyweria i cedr.

Nuty zielone Mandarynka Estragon Galbanum Brzoskwinia Hiacynt

Rezeda Miód Goździk (roślina) Irys Jaśmin Konwalia Róża Narcyz

Fasolka tonka Ambra Piżmo Wanilia mech dębowy Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Private Number by Etienne Aigner.

Private Number Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Moje pierwsze spotkanie z marką Aigner. Nie wiedziałam czego się tak naprawdę spodziewać po tak rozbudowanym składzie, bo mam mieszane uczucia do zapachów stworzonych z multum składników. Jednocześnie totalnego minimalizmu także nie lubię. Mam trochę odmienne zdanie na temat Private Numero. Otóż według mnie to zapach zbliżony do Amarige i Elie Saab, plasuję się on pomiędzy nimi, ale nie jest do żadnego z nich w 100% podobny, nie jest to ich klon.. Jedna to są te klimaty. Początek mnie odrzucił. Coś mocnego, niczym stary lakier do włosów. Co to? Nie wiem, bo zanim głębię się nad tym zastanowię to znika i czuję jaśmin z gardenią z dodatkiem słodkawej pomarańczy, a zaraz potem dołącza do tego szczypta wanilii i łyżka miodu. Całość robi się kwiatowo kremowa z delikatnymi słodkimi podtonami. Nie ma tu tej duszności kwiatów jak w Amarige i nie ma także mocy kwiatu pomarańczy z litrem miodu jak u Saab. W Aignerze wszystko jest zbalansowane i ułagodzone. Jednocześnie to wyjątkowo dobry zapach eleganckiej kobiety, która lubi pachnieć kwiatowo bez nadęcia zarówno w codziennych chwilach jak i na specjalne okazje.

gardenia
gardenia

Opalizujące pudełko w kolorach głębokiej wiśni i różu przyciągnęło mój wzrok. Oczywiście niebagatelne znaczenie miała też korzystna cena ale i nazwa producenta Etienne Aigner, porządna niemiecka firma z tradycjami zajmująca się produkcją skóry: torebki, paski ale też i perfumy. Ten zapach pamiętam nawet z dalekiej przeszłości, miałam kiedyś dużą próbkę i podobała mi się, a wtedy było mi trudno coś dla siebie znaleźć, za młoda byłam na poważne, dostojne i ciężkie szypry. Private Number ładnie się od nich różniło. Nie było lekkie, dość eleganckie i dojrzałe, ale przynajmniej było bardziej "różowe", czyli tak, jak lubię!!!
Private Number to przepiękna feeria kolorów, nasyconych, głębokich, jest głównie wiśniowy róż miękkiej chłodnej i ciężkiej główki róży, jest biel jaśminu i konwalii, szafir hiacyntów, zieleń łodyżek i liści, miękkość bursztynowej złotej żywicy i słodycz! Sporo słodyczy, która spaja ten cały kolorowy bukiet. O dziwo jest to słodycz miodu, a tego zapachu nie lubię, ale tu pomieszana z brzoskwinią, czarną laską wanilii i hojnie podanymi kwiatami daje efekt ambrozji, wspaniałego waniliowego deseru w otoczeniu eleganckiego bukietu kwiatów.
Zapach na początku przypomina mi tradycyjną Gabrielę Sabatini, ta perfekcyjnie wymieszana kwietność, złocista, ciut gumowa, gęsta, słodka i niesamowicie kobieca. Miejscami Private Number przypomina mi Magnifique Lancome, ciężka elegancka staromodna róża, ale też Poeme w swojej bursztynowej miękkiej miodnej słodyczy ciężkiej od kwiatów. Jednak PN jest lżejsze dzięki ostrości hiacynta i świeżej zieloności. Cóż, polecić bym mogła wielbicielom zapachów owocowo-kwiatowych, ale zaśmiać się mogę tylko demonicznie: Ha Ha, owocowo-kwiatowe? Różowe? Jak najbardziej... - tu obrazek zacieranych z zadowoleniem raciczek diabełka: noo poznaj mnie tylko, podejdz do mnie, a pokażę Ci, co to znaczy różowy kolorek Haha. ;D
Dla wielbicieli gatunku, HaHa ;D

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etienne Aigner Private Number, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etienne Aigner Private Number, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Private Number marki Etienne Aigner. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Private Number marki Etienne Aigner reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Connexion Salvador Dali Dalissime Avon Be ... Kissable! Bath and Body Works Irresistible Apple Jennifer Lopez Live Platinum Sarah Horowitz Parfums Perfect Bliss Carolina Herrera CH Garden Party Revlon Pink Happiness Little Secrets Oriflame Precious Moments Black Phoenix Alchemy Lab Titania Mojo LIVE NOW Inspired by Shanghai Jeanne Arthes Sexy Me No3