Marki » D E » aromatyczno - owocowe « Grupy

In Leather Man Etienne Aigner dla mężczyzn

In Leather Man Etienne Aigner dla mężczyzn

skórzany
In Leather Man Etienne Aigner dla mężczyzn Zdjęcia

In Leather Man marki Etienne Aigner to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. In Leather Man został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, yuzu, czerwone jabłko, ananas, melon i imbir; nutami serca są gałka muszkatołowa, pieprz, kardamon, lawenda, paczula i mech dębowy; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr, wetyweria, skóra, piżmo i ambra.

Bergamotka Grejpfrut Yuzu Czerwone jabłko Ananas Melon Imbir

Gałka muszkatołowa Pieprz Kardamon Lawenda Paczula mech dębowy

Drzewo sandałowe Cedr Wetyweria Skóra Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about In Leather Man by Etienne Aigner.

In Leather Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etienne Aigner In Leather Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etienne Aigner In Leather Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum In Leather Man marki Etienne Aigner. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu In Leather Man marki Etienne Aigner reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Bath and Body Works Dancing Waters L`Erbolario Rugiada d`Oriente Myrurgia Promesa Boadicea the Victorious The Exclusives Celestial Demeter Fragrance Sex on the Beach Mirato Malizia Bon Bons Cherry Up Avon Electrify Me Arno Sorel Magman Avon Blue Rush Intense Ortigia Sicilia Pomegranate Hilde Soliani Fraaagola Saalaaata Demeter Fragrance Sanrio