Marki » D E » kwiatowe « Grupy

In Leather Etienne Aigner dla kobiet

In Leather Etienne Aigner dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

In Leather marki Etienne Aigner to kwiatowe perfumy dla kobiet. In Leather został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, , liść czarnej porzeczki i ylang-ylang; nutami serca są tuberoza, jaśmin, różowa piwonia i konwalia; nutami bazy są ambra i wanilia.

Czarna porzeczka Liść czarnej porzeczki Ylang-ylang

Tuberoza Jaśmin Różowa piwonia Konwalia

Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about In Leather by Etienne Aigner.

La Vie Est Belle

In Leather Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etienne Aigner In Leather, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etienne Aigner In Leather, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum In Leather marki Etienne Aigner. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu In Leather marki Etienne Aigner reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cerruti 1881 L`Occitane en Provence Rose & Reine Oscar de la Renta Oscar Limited Edition Kenzo Eau De Fleur de Soie Fragonard Fleur D`oranger Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Mimosa Pacifica Waikiki Pikake Yves Rocher Fleur de Noel Limited Edition TerraNova Plumeria Anucci Dalini Adolfo Dominguez Noche de Rosas Novaya Zarya Natasha