Marki » D E » kwiatowe « Grupy

In Leather Etienne Aigner dla kobiet

In Leather Etienne Aigner dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

In Leather marki Etienne Aigner to kwiatowe perfumy dla kobiet. In Leather został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, , liść czarnej porzeczki i ylang-ylang; nutami serca są tuberoza, jaśmin, różowa piwonia i konwalia; nutami bazy są ambra i wanilia.

Czarna porzeczka Liść czarnej porzeczki Ylang-ylang

Tuberoza Jaśmin Różowa piwonia Konwalia

Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about In Leather by Etienne Aigner.

La Vie Est Belle

In Leather Recenzje Perfum

In Leather by Etienne Aigner 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etienne Aigner In Leather, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etienne Aigner In Leather, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum In Leather marki Etienne Aigner. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu In Leather marki Etienne Aigner reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Avon Petal by Cynthia Rowley Prince Matchabelli Wind Song Creed 2000 Fleurs Guerlain Meteorites Jesus Del Pozo Duende Ormonde Jayne Champaca Sanrio Hello Kitty Diamond Edition Revlon Fleurs de Jontue Lotus de Nuit Jo Wood Organics Tula Hilde Soliani Conaffetto Royal Apothic Cutting Garden