Marki » D E » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Evolution Etienne Aigner dla mężczyzn

Evolution Etienne Aigner dla mężczyzn

Mam: 1

Evolution Etienne Aigner dla mężczyzn Zdjęcia

Evolution marki Etienne Aigner to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Evolution został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mandarynka, kardamon i bergamotka; nutami serca są gałka muszkatołowa, fiołek i szałwia; nutami bazy są cedr virginia, paczula, ambra, piżmo i skóra.

Mandarynka Kardamon Bergamotka

Gałka muszkatołowa Fiołek Szałwia

Cedr Virginia Paczula Ambra Piżmo Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Evolution by Etienne Aigner.

Evolution Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etienne Aigner Evolution, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etienne Aigner Evolution, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Evolution marki Etienne Aigner. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Evolution marki Etienne Aigner reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
The Body Shop Kistna Trussardi Trussardi Inside Iced Michel Germain Deauville pour Homme Zara Zara Man Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 Gant Gant Summer 2009 Ana Salazar Silencio Nejma Puro Intense Carolina Herrera Herrera for Men Refreshing Ginger Demeter Fragrance Always Energetic Amouage Ciel Pour Homme Keiko Mecheri Paname