Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Etienne Aigner Pour Femme Etienne Aigner dla kobiet

Etienne Aigner Pour Femme Etienne Aigner dla kobiet

migdałowy
Etienne Aigner Pour Femme Etienne Aigner dla kobiet Zdjęcia Etienne Aigner Pour Femme Etienne Aigner dla kobiet Zdjęcia Etienne Aigner Pour Femme Etienne Aigner dla kobiet Zdjęcia

Etienne Aigner Pour Femme marki Etienne Aigner to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Etienne Aigner Pour Femme został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i pieprz; nutami serca są frezja, róża i morela; nutami bazy są piżmo, paczula, cedr virginia, ambra i migdał.

Bergamotka Mandarynka Pieprz

Frezja Róża Morela

Piżmo Paczula Cedr Virginia Ambra Migdał

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Etienne Aigner Pour Femme by Etienne Aigner.

Chloe Eau de Parfum Intense

Etienne Aigner Pour Femme Recenzje Perfum

amanda
amanda

Próbowałam parę razy,żeby nie było,że po jednym.
Lecz niestety dla mnie zbyt słodko,zbyt maszkietnie jak u nas się mówi.
Ta róża tak słodko wychodzi, że i po dłuższym czasie nic się nie zmienia. Robi się zbyt mdło od tego, bo niestety cały czas to samo czuję ,karmelową różę.

monika690
monika690

Dawno żaden zapach mnie tak nie ujął mnie jak ten, kupiony w ciemno. Ten zapach to esencja kobiecości, takiej delikatnej nie wulgarnej, nieco podobny do Moment de Bonheur, prawdopodobnie przez miks róży z cedrem. Nie przesłodzony, wyważony, bardzo komfortowy w noszeniu, leciutko mydlany prze obecność piżma. Kupując różne zapachy zawsze posuwam mężowi do powąchania, reakcje są różne, ale tym zapachem był zachwycony. Polecam wielbicielkom raczej klasycznych, kwiatowych woni, warto przetestować.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etienne Aigner Etienne Aigner Pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etienne Aigner Etienne Aigner Pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Etienne Aigner Pour Femme marki Etienne Aigner. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Etienne Aigner Pour Femme marki Etienne Aigner reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Boucheron Paco Rabanne Ultraviolet Cacharel Amor Amor Elixir Passion Joop! Joop! Le Bain Renato Balestra Diamante Matthew Williamson Matthew Williamson Aubusson Desirade Etro Heliotrope MDCI Parfums Enlevement au Serail Mila Schön `70 LR LR Classics Antigua Six Scents Six Scents Series Three 2 Mary Katrantzou: Trompe L'Oleil