Marki » D E » aromatyczne « Grupy

Aigner pour Homme Blue Emotion Etienne Aigner dla mężczyzn

Aigner pour Homme Blue Emotion Etienne Aigner dla mężczyzn

Miałem: 1

Aigner pour Homme Blue Emotion Etienne Aigner dla mężczyzn Zdjęcia

Aigner pour Homme Blue Emotion marki Etienne Aigner to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Aigner pour Homme Blue Emotion został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są lawenda, mandarynka, liść fiołka, bergamotka i cytryna; nutami serca są kolendra, jaśmin i kardamon;

Lawenda Mandarynka Liść fiołka Bergamotka Cytryna

Kolendra Jaśmin Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aigner pour Homme Blue Emotion by Etienne Aigner.

Aigner pour Homme Blue Emotion Recenzje Perfum

Aigner pour Homme Blue Emotion by Etienne Aigner 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etienne Aigner Aigner pour Homme Blue Emotion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etienne Aigner Aigner pour Homme Blue Emotion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aigner pour Homme Blue Emotion marki Etienne Aigner. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aigner pour Homme Blue Emotion marki Etienne Aigner reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Maurer & Wirtz Tabac Sport Cattier Tonissima Michael Jordan 23 Aveda Chakra 6 Intuition Aveda Chakra 7 Bliss L`Erbolario Te Bianco Rodier Rodier pour Homme Lanvin L`Homme Sport M∙A∙C MAC Creations Hue: Naked Honey Hugo Boss Hugo Create Limited Edition Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage Taylor of London Calming Lavender