Marki » D E » aromatyczne « Grupy

Aigner pour Homme Blue Emotion Etienne Aigner dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

lekko korzenny
Aigner pour Homme Blue Emotion Etienne Aigner dla mężczyzn Zdjęcia

Aigner pour Homme Blue Emotion marki Etienne Aigner to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Aigner pour Homme Blue Emotion został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są lawenda, mandarynka, liść fiołka, bergamotka i cytryna; nutami serca są kolendra, jaśmin i kardamon;

Lawenda Mandarynka Liść fiołka Bergamotka Cytryna

Kolendra Jaśmin Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aigner pour Homme Blue Emotion by Etienne Aigner.

Aigner pour Homme Blue Emotion Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etienne Aigner Aigner pour Homme Blue Emotion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etienne Aigner Aigner pour Homme Blue Emotion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aigner pour Homme Blue Emotion marki Etienne Aigner. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aigner pour Homme Blue Emotion marki Etienne Aigner reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Benetton B. Clean Relax Avon Individual Blue for Him Sonia Rykiel Rykiel Homme Gap G7 Spiked Acca Kappa White Moss Masaki Matsushima M;0°С Men DSH Perfumes Cyan JoAnne Bassett Napoleon L`Occitane en Provence Verbena Summer Secret  2010 Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (Before) Solinotes Coco Florascent Aqua Aromatica Lavande