Marki » D E » aromatyczno - fougere « Grupy

Aigner pour Homme Etienne Aigner dla mężczyzn

Aigner pour Homme Etienne Aigner dla mężczyzn

skórzany
Aigner pour Homme Etienne Aigner dla mężczyzn Zdjęcia Aigner pour Homme Etienne Aigner dla mężczyzn Zdjęcia

Aigner pour Homme marki Etienne Aigner to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Aigner pour Homme został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są yuzu i grejpfrut; nutami serca są gałka muszkatołowa, pieprz i kardamon; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, piżmo i cedr.

Yuzu Grejpfrut

Gałka muszkatołowa Pieprz Kardamon

Skóra Drzewo sandałowe Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aigner pour Homme by Etienne Aigner.

Aigner pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etienne Aigner Aigner pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etienne Aigner Aigner pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aigner pour Homme marki Etienne Aigner. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aigner pour Homme marki Etienne Aigner reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Calvin Klein CK IN2U for Him Alfred Sung Sung Homme Sean John Unforgivable Yardley English Lavender Lacoste Red Woods of Windsor Lavender Coty Stetson Sierra Everlast Uppercut Adolfo Dominguez Agua Fresca Renato Balestra Via Sistina 67 Homme Mansfield Georges Feghali Monte Carlo